Componenţa nominală a Colegiului Consultativ pentru Cercetare-Dezvoltare şi Inovare

 

 

1. Dna. ALEXANDRU Adriana Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Informatică, Bucureşti
2. Dna. ANTON Anton Universitatea Tehnică de Construcţii Bucureşti
3. Dna BELC Nastasia Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Bioresurse Alimentare, Bucureşti
4. Dl. BICĂ Marin Universitatea din Craiova
5. Dl. BOICEA Nicolae Renault Technologie Roumanie
6. Dl. BORANGIU Theodor IBM România S.R.L.
7. Dl. BORBATH Istvan S.C. ROSEAL S.A. Odorheiul Secuiesc
8. Dl. BUIU Octavian Honeywell România S.R.L.
9. Dl. BUNOIU Mădălin Universitatea de Vest din Timişoara
10. Dl. BURLACU Radu Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară Bucureşti
11. Dl. CEAUȘU Emanoil

Academia de Ştiinţe Medicale

Centrul de Diagnostic şi Tratament "Dr. Victor Babeş"

12. Dl. CRISAN Alexandru Crisan Architecture & Engineering S.R.L.
13. Dl. DRUMEA Petrin Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Optoelectronică, Măgurele
14. Dl. DUMBRAVĂ Virgil Universitatea Politehnica din Bucureşti
15. Dl. FILIPESCU Sorin Universitatea "Babeş-Bolyai" Cluj Napoca
16. Dna. FLOREA Monica Siveco România
17. Dl. FRANC-IOAN Valeriu Academia Română
18. Dl. HADĂR Anton Federaţia Naţională Sindicală "ALMA MATER"
19. Dl. HORBANIUC Bogdan Universitatea Tehnică Iaşi
20. Dna. IORDACHE Coca Angela Sara Pharm Solutions S.R.L.
21. Dl. KAPPEL Wilhelm Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Inginerie Electrică, Bucureşti
22. Dl. MEITA Vasile Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Construcţii Urbanism şi Dezvoltare Teritorială Durabilă, Bucureşti
23. Dl. MOICEANU Marian Universitatea de Arhitectură Bucureşti
24. Dna. MURARU-IONEL Cornelia Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Maşini şi Instalaţii destinate Agriculturii şi Industriei Alimentare, Bucureşti
25. Dl. NĂVRĂPESCU Valentin Universitatea Politehnica din Bucureşti
26. Dl. NEACȘU Florin New Holland România S.R.L.
27. Dl. OAIE Gheorghe Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Geologie şi Geoecologie Marină, Bucureşti
28. Dl. PIEPTU Dragos Universitatea de Medicină şi Farmacie "Gr. T. Popa" Iaşi
29. Dl. PISO Marius Ioan Agenţia Spaţială Română
30. Dl. POPESCU Ionel Industrial Biogas Solutions S.R.L. Rokura Group
31. Dl. RADULIAN Mircea Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pământului, Măgurele
32. Dna. SIDOROFF Manuela Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Ştiinţe Biologice, Bucureşti
33. Dl. SILIVESTRU Valentin Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare, Bucureşti
34. Dl. STANCIULESCU Ion Institutul Naţional de Studii şi Cercetări pentru Comunicaţii, Bucureşti
35. SUSAN-RESIGA Romeo Florin Universitatea "Politehnica" din Timişoara
36. Dl. VIDA-SIMITI Ioan Univeristatea Tehnică Cluj-Napoca
37. Dl. VINEREANU Dragoș Univeristatea de Medicină şi Farmacie "Carol Davila" Bucureşti
38. Dl. VISAN Traian Infineon Technologies România & Co SCS
39. Dl. ZAMFIR Nicolae Victor Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizică şi Inginerie Nucleară "Horia Hulubei", Măgurele

Modificat la: 2015-11-20 13:31:00