• Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube

Planificarea susţinerii publice a proiectelor/obiectivelor de investiţii

 

 

PROGRAMARE SUBCOMISIA 1

SALA 510

 

Nr.

crt.

 

DENUMIRE INCD

 

 

DATA

 

ORA

1

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Chimie şi Petrochimie-ICECHIM Bucureşti

15 iunie 2017

9,00-9,20

2

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Ştiinţe Biologice INCDSB Bucureşti

15 iunie 2017

9,20-9,40

 

3

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Chimico-Farmaceutică – INCDCF-ICCF Bucureşti

15 iunie 2017

9,40-10,00

4

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Inginerie Electrica ICPE-CA Bucureşti

15 iunie 2017

10,00-10,20

   5

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Protecţia Mediului-  Bucureşti

15 iunie 2017

10,20-10,40

   6

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Geologie şi Geoecologie Marină - GEOECOMAR Bucureşti

15 iunie 2017

10,40-11,00

 

7

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Turism-INCDT Bucureşti

15 iunie 2017

11,00-11,20

8

Institutul Naţional de Cercetare – Dezvoltare Marină "Grigore Antipa" - I.N.C.D.M. Constanţa

15 iunie 2017

11,20-11,40

9

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Bioresurse Alimentare – IBA Bucuresti

15 iunie 2017

11,40-12,00

10

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Tehnologii Criogenice si Izotopice –INC-DTCI-ICSI Râmnicu Vâlcea           

15 iunie 2017

12,20-12,40

 

11

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare în Silvicultura “Marin Drăcea”

15 iunie 2017

12,40-13,00

12

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Securitate Minieră şi Protecţie Antiexplozivă-INSEMEX Petroşani

15 iunie 2017

13,00-13,20

13

 Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensată - INCEMC Timişoara

15 iunie 2017

13,20-13,40

14

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Biotehnologii în Horticultură - INCDBH Ştefăneşti

15 iunie 2017

13,40-14,00

15

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Biologie şi Nutriţie Animală - INCDBNA Baloteşti

15 iunie 2017

14,00-14,20

16

 Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Microtehnologie - IMT Bucureşti

15 iunie 2017

14,20-14,40

 

17

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Laserilor, Plasmei şi Radiaţiei - INFLPR Măgurele

15 iunie 2017

14,40-15,00

18

Institutul Naţional de Cercetare- Dezvoltare Turbomotoare-COMOTI Bucureşti

15 iunie 2017

15,00-15,20

 

 

 

PROGRAMARE SUBCOMISIA 2

SALA 432

 

Nr.

crt.

 

DENUMIRE INCD

 

DATA

ORA

1

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industrială - ECOIND Bucureşti

15 iunie 2017

9,00-9,20

2

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Energie ICEMENERG Bucureşti

15 iunie 2017

9,20-9,40

 

3

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în domeniul Geologiei, Geofizicii, Geochimiei şi Teledetecţiei - I.G.R. Bucureşti

15 iunie 2017

9,40-10,00

4

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Materialelor - INCDFM Măgurele

15 iunie 2017

10,00-10,20

   5

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Mecatronică şi Tehnica Măsurării-INCDMTM

15 iunie 2017

10,20-10,40

 6

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în ConstrucţiiUrbanism si Dezvoltare Teritoriala Durabila URBAN-INCERC Bucureşti

15 iunie 2017

10,40-11,00

  7

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Domeniul Patologiei şi Ştiinţelor Biomedicale,,Victor Babeş’’-INCD ,,VICTOR BABEŞ’’Bucureşti

15 iunie 2017

11,00-11,20

8

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizică şi Inginerie Nucleară ”Horia Hulubei” - IFIN-HH Măgurele

15 iunie 2017

11,20-11,40

9

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Cartof şi Sfeclă de Zahăr INCDCSZ Braşov

15 iunie 2017

11,40-12,00

10

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Maşini şi Instalaţii destinate Agriculturii şi Industriei Alimentare - INMA București

15 iunie 2017

12,20-12,40

 

11

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Agricolă Fundulea-INCDA Fundulea

15 iunie 2017

12,40-13,00

12

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Sudură şi Încercări de Materiale - ISIM Timişoara

15 iunie 2017

13,00-13,20

13

 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile şi Pielărie - INCDTP Bucureşti

15 iunie 2017

13,20-13,40

14

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Aerospaţială - INCAS Bucureşti

15 iunie 2017

13,40-14,00

15

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Metale Neferoase şi rare-INCDMNR Pantelimon

15 iunie 2017

14,00-14,20

16

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie şi Protecţia Mediului - ICPA Bucureşti

15 iunie 2017

14,20-14,40

17

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului – INCDFP Măgurele

15 iunie 2017

14,40-15,00

 

 

Secretari Comisie: 

Aurora Geanina Candrea                           

Daniela Iacob                                                                                                         

 

NOTĂ:

1. SUSȚINEREA OBIECTIVELOR/PROIECTELOR VA AVEA LOC LA SEDIUL MCI, STR. MENDELEEV NR. 21-25, ET.3, CAM.510/432;

2. SUSȚINEREA SE VA REALIZA DE PERSOANA DESEMNATĂ ÎN ACEST SENS DE CONDUCEREA INCD;

3. LA ȘEDINȚĂ DE SUSȚIERE A PROIECTELOR/OBIECTIVELOR DE INVESTIȚII POT PARTICIPA REPREZENTANȚI AI ALTOR INCD

 

 

Modificat la: 2017-06-14 10:26:00