• Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube

Rezultatele selecţiei de dosare la concursul pentru ocuparea posturilor contractuale de expert panel pe perioadă determinată de ½ luni cu timp parțial – 4 ore/zi, în cadrul Proiectului “SIPOCA 27”

 

 

 

REZULTATELE SELECȚIEI DE DOSARE

 

La concursul pentru ocuparea posturilorcontractuale vacante de expert panelpe perioadă determinată de ½ luni cu timp parțial – 4 ore/zi, în cadrul Proiectului “Dezvoltarea Capacitații Administrative a MCI de implementare a unor acțiuni stabilite în Strategia Națională de Cercetare, Dezvoltare Tehnologică și Inovare 2014-2020 – SIPOCA 27”.

 

I. DOMENIUL ENERGIE, MEDIU și SCHIMBĂRI CLIMATICE

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

TUDOR Marian

admis

11

2

STĂNICĂ Adrian

admis

11

3

MELINTE Mihaela – Carmen

admis

11

4

LEHR Blaziu – Carol

admis

11

5

ADAM Adrian Andrei

admis

11

6

PASCU Luoana Florentina

admis

11

7

PRISECARU Tudor

admis

11

8

BOT Adrian

admis

11

9

PĂTRAŞCU Vasile

admis

11

10

NICOLAE Doina Nicoleta

admis

11

11

NICOLAIE Sergiu

admis

11

12

ALBU Florica Luminiţa

admis

11

13

MARIA Cristina

respins – dosar incomplet

0

14

ILIE Mihaela

respins – dosar incomplet

0

15

CALCAN Andreea

respins – dosar incomplet

0

16

MIHALACHE Romina Dorina

respins – nu a specificat cu exactitate domeniul pentru care a aplicat la concurs SIPOCA 27

0

 

 

II. DOMENIUL BIOECONOMIE

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

VLĂDUŢ Nicolae – Valentin

admis

11

2

MATACHE Gabriel

admis

11

3

PĂUN Anişoara

admis

11

4

DRAGOMIR Cătălin

admis

11

5

TEODORESCU Răzvan – Ionuţ

admis

11

6

DUMITRU Mihail

admis

11

7

IORDACHE Ovidiu George

admis

11

8

SIMOTA Cătălin Cristian

admis

11

9

SIDOROFF Manuela – Elisabeta

admis

11

10

ZĂINESCU Alioşa Gabriel

admis

11

11

MAGDAŞ Dana Alina

admis

11

12

BERCA Lavinia Mariana

admis

11

13

IVANA Simona

respins

10

14

STELESCU Maria - Daniela

respins

9

15

MIHALACHE Romina Dorina

respins – nu a specificat cu exactitate domeniul pentru care a aplicat la concurs SIPOCA 27

0

 

 

III. DOMENIUL ECO-NANO-TEHNOLOGII și MATERIALE AVANSATE

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

PINTILIE Lucian

admis

11

2

GHIŢULEASA Pyerina – Carmen

admis

11

3

DINCĂ Laurenţiu – Christian

admis

11

4

DOROGAN Angela

admis

11

5

PETCU Cristian

admis

11

6

MUSTĂŢEA Gabriel Sorin

admis

11

7

GAIDĂU Carmen Cornelia

admis

11

8

CRUDU Marian

admis

11

9

AVRAM Marioara

admis

11

10

AVRAM Marius Andrei

admis

11

11

DINESCU Miron Adrian

admis

11

12

DUMITRESCU Iuliana

admis

11

13

CONSTANTIN Lucian Alexandru

respins

9

14

MATACHE Gheorghe

respins – dosar incomplet

0

 

 

IV. DOMENIUL TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI și a COMUNICAȚIILOR, SPAȚIU și SECURITATE

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

ZGURĂ Ion – Sorin

admis

11

2

POPA Vlad

admis

11

3

POPESCU Eugeniu Mihnea

admis

11

4

VLĂDESCU Marian

admis

11

5

FLOREA Adina Magda

admis

11

6

BUIU Octavian

admis

11

7

MOLDOVAN Carmen Aura

admis

11

8

IONESCU Bogdan Emanuel

admis

11

9

PISO Marius Ioan

admis

11

10

NAE Cătălin

admis

11

11

NEAGU Gabriel

admis

11

12

STOICA Adrian - Mihail

admis

11

13

GHEORGHIU Ovidiu

respins

9

 

 

V. DOMENIUL SĂNĂTATE

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

NICULESCU Claudia Cornelia

admis

11

2

LEABU Mircea

admis

11

3

VASILESCU Ana Maria

admis

11

4

ENE Alexandra Gabriela

admis

11

5

GHERGHICEANU Mihaela

admis

11

6

MOSCOVICI Mişu

admis

11

7

COŞA Ortansa

admis

11

8

TĂNASE Cristina

admis

11

9

ARGHIR Aurora

admis

11

10

CIŞMAŞIU Valeriu

admis

11

11

CEAFALAN Laura Cristina

admis

11

12

HINESCU Mihail Eugen

admis

11

13

GRIGORE Alice Elena

respins

8

14

MOREGA Mihaela

respins – dosar incomplet

0

15

POPESCU Laura Mădălina

respins – dosar incomplet

0

16

MIHALACHE Romina Dorina

respins – nu a specificat cu exactitate domeniul pentru care a aplicat la concurs SIPOCA 27

0

 

 

VI. DOMENIUL PATRIMONIU SOCIAL și CULTURAL

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

OLARU Sabina

admis

11

2

BĂDESCU Gabriel

admis

11

3

GHEONDEA Eladi Alexandra

admis

11

4

HATOS Adrian

admis

11

5

STOICA Augustin

admis

11

6

RUSU Horaţiu Mihai

admis

11

7

RĂDULESCU Hortensia Clara

admis

11

8

OANCEA Bogdan

admis

11

9

MIU Lucreţia

admis

11

10

DINCĂ Melinda

admis

11

11

BADEA Elena

admis

11

12

FRĂSINEANU Dragoş

admis

11

13

VASILE Valentina

respins

7

14

ŞTEFAN Daniel

respins – dosar incomplet

0

15

COME Cătălin – Adrian

respins – dosar incomplet şi primit după termenul limită de depunere

0

 

 

VII. DOMENIUL TEHNOLOGII NOI și EMERGENTE

 

Nr. crt.

Nume prenume

Situaţie dosar

Punctaj obţinut

1

ZAPCIU Miron

admis

11

2

ENCULESCU Ionuţ

admis

11

3

GHEORGHE Gheorghe

admis

11

4

VISILEANU Emilia

admis

11

5

IORDACHE IOAN

admis

11

6

COARĂ Gheorghe

admis

11

7

BADEA Diana – Mura

admis

11

8

VOICU Gheorghe

admis

11

9

CODREANU Norocel

admis

11

10

ALEXANDRESCU Laurenţia

admis

11

11

ALECU Georgeta

admis

11

12

VLĂDUŢ Gabriel Cătălin

admis

11

13

SĂLIŞTEAN Adrian

respins

9

 

Candidaţii nemulţumiţi de rezultatele obţinute pot formula contestaţie în termen de 24 de ore de la afişarea rezultatului probei de selecția dosarelor, care se depune  la sediul Ministerului Cercetării și Inovării, etaj 3, camera 307 sau pe adresa de e-mail elena.turcan@research.gov.ro.

 

Candidații declarați admiși la proba de selecție a dosarelor  se vor prezenta la interviu la sediul Ministerului Cercetării și Inovării din str. Mendeleev nr. 21 – 25 sector 1 Bucureşti etaj 3, camera 301, după următorul program:

 

Vineri 21.07.2017:

  • DOMENIUL ENERGIE, MEDIU ȘI SCHIMBĂRI CLIMATICE  -  ora 10,00
  • DOMENIUL BIOECONOMIE – ora 11,30
  • DOMENIUL ECO-NANO-TEHNOLOGII ȘI MATERIALE AVANSATE – ora 13,30

 

Luni  24.07.2017:

  • DOMENIUL SĂNĂTATE – ora 10,00
  • DOMENIUL TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI ȘI A COMUNICAȚIILOR, SPAȚIU ȘI SECURITATE – ora 11,30
  • DOMENIUL PATRIMONIU SOCIAL și CULTURAL – ora 13,30
  • DOMENIUL TEHNOLOGII NOI și EMERGENTE – ora 14,30

 

Afișat astăzi 19.07.2017, ora 17.00.

Modificat la: 2017-07-19 17:00:00