• Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube

Planificarea susţinerii publice a proiectelor și obiectivelor de investiţii

 

 

Repartizarea pe subcomisii și planificarea susținerii publice a proiectelor și obiectivelor de investiții:

 

PROGRAMARE SUBCOMISIA 1

SALA 510

 

 

Nr.

crt.

 

DENUMIRE INCD

 

 

DATA

 

ORA

1

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Chimie şi Petrochimie-ICECHIM Bucureşti

25 aprilie 2018

9:00-9:20

2

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Ştiinţe Biologice INCDSB Bucureşti

25 aprilie 2018

9:20-9:40

3

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Chimico-Farmaceutică – INCDCF-ICCF Bucureşti

25 aprilie 2018

9:40-10:00

4

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Inginerie Electrica ICPE-CA Bucureşti

25 aprilie 2018

10:00-10:20

5

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Protecţia Mediului-  Bucureşti

25 aprilie 2018

10:20-10:40

6

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Geologie şi Geoecologie Marină – GEOECOMAR Bucureşti

25 aprilie 2018

10:40-11:00

7

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Turism-INCDT Bucureşti

25 aprilie 2018

11:00-11:20

8

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Microtehnologie – IMT Bucureşti

25 aprilie 2018

11:20-11:40

9

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Bioresurse Alimentare – IBA Bucuresti

25 aprilie 2018

11:40-12:00

10

Institutul Naţional de Cercetare- Dezvoltare Delta Dunării – INCDDD Tulcea

25 aprilie 2018

12:20-12:40

11

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare în Silvicultura “Marin Drăcea”

25 aprilie 2018

12:40-13:00

12

Institutul Naţional de Cercetare- Dezvoltare Turbomotoare-COMOTI Bucureşti

25 aprilie 2018

13:00-13:20

13

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Optoelectronică – INOE 2000 București

25 aprilie 2018

13:20-13:40

14

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Biotehnologii în Horticultură – INCDBH Ştefăneşti

25 aprilie 2018

13:40-14:00

15

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Biologie şi Nutriţie Animală – INCDBNA Baloteşti

25 aprilie 2018

14:00-14:20

16

Institutul Naţional de Cercetare – Dezvoltare Marină „Grigore Antipa” – I.N.C.D.M. Constanţa

25 aprilie 2018

14:20-14:40

17

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Tehnologii Criogenice si Izotopice –INC-DTCI-ICSI Râmnicu Vâlcea 

25 aprilie 2018

14:40-15:00

18

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Securitate Minieră şi Protecţie Antiexplozivă-INSEMEX Petroşani

25 aprilie 2018

15:00-15:20

19

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Laserilor, Plasmei şi Radiaţiei – INFLPR Măgurele

25 aprilie 2018

15:20-15:40

 
 
 

PROGRAMARE SUBCOMISIA 2

SALA 432

 

Nr.

crt.

 

DENUMIRE INCD

 

DATA

ORA

1

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industrială - ECOIND Bucureşti

25 aprilie 2018

9:00-9:20

2

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Energie ICEMENERG Bucureşti

25 aprilie 2018

9:20-9:40

3

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în domeniul Geologiei, Geofizicii, Geochimiei şi Teledetecţiei - I.G.R. Bucureşti

25 aprilie 2018

9:40-10:00

4

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Materialelor - INCDFM Măgurele

25 aprilie 2018

10:00-10:20

5

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Mecatronică şi Tehnica Măsurării-INCDMTM

25 aprilie 2018

10:20-10:40

6

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în ConstrucţiiUrbanism si Dezvoltare Teritoriala Durabila URBAN-INCERC Bucureşti

25 aprilie 2018

10:40-11:00

7

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare în Domeniul Patologiei şi Ştiinţelor Biomedicale,,Victor Babeş’’-INCD ,,VICTOR BABEŞ’’Bucureşti

25 aprilie 2018

11:00-11:20

8

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizică şi Inginerie Nucleară ”Horia Hulubei” - IFIN-HH Măgurele

25 aprilie 2018

11:20-11:40

9

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Cartof şi Sfeclă de Zahăr INCDCSZ Braşov

25 aprilie 2018

11:40-12:00

10

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Maşini şi Instalaţii destinate Agriculturii şi Industriei Alimentare - INMA București

25 aprilie 2018

12:20-12:40

11

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Agricolă Fundulea-INCDA Fundulea

25 aprilie 2018

12:40-13:00

12

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie și Materie Condensată- INCEMC Timişoara

25 aprilie 2018

13:00-13:20

13

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile şi Pielărie - INCDTP Bucureşti

25 aprilie 2018

13:20-13:40

14

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare Aerospaţială - INCAS Bucureşti

25 aprilie 2018

13:40-14:00

15

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Metale Neferoase şi rare-INCDMNR Pantelimon

25 aprilie 2018

14:00-14:20

16

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie şi Protecţia Mediului - ICPA Bucureşti

25 aprilie 2018

14:20-14:40

17

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului – INCDFP Măgurele

25 aprilie 2018

14:40-15:00

18

Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizică Tehnică – IFT Iași

25 aprilie 2018

15:00-15:20

19 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Protecția Muncii Alexandru Darabonț 25 aprilie 2018 15:20-15:40
 

 

 

Secretar Comisie: 

Aurora Geanina Candrea                          

 

NOTĂ:

1. SUSȚINEREA OBIECTIVELOR/PROIECTELOR VA AVEA LOC LA SEDIUL MCI, STR. MENDELEEV NR. 21-25, CAM.510(Etaj 5) / CAM.432(Etaj4);

2. SUSȚINEREA SE VA REALIZA DE PERSOANA DESEMNATĂ ÎN ACEST SENS DE CONDUCEREA INCD;

3. LA ȘEDINȚĂ DE SUSȚIERE A PROIECTELOR/OBIECTIVELOR DE INVESTIȚII POT PARTICIPA REPREZENTANȚI AI ALTOR INCD

 

 

Modificat la: 2018-04-23 14:06:00